Book møde
Find butik

JKE St. Ajstrup

JKE St. Ajstrup
Brugsvej 7 - St. Ajstrup
9240 Nibe
98 35 53 11
kontakt@st-ajstrup.dk
Find vej >>
Mandag - fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag - søndag: Lukket
Book møde
>>

I St. Ajstrup tilbyder vi en helt anden butiksoplevelse, end du oplever andre steder. Geografisk ligger vi smukt placeret tæt ved Limfjorden i det idylliske, bakkede landskab ved Nibe - kun 20 minutters kørsel fra Aalborg.

Få pulsen lidt ned og en sanselig oplevelse med på vejen. På vores 4000 m2 med ca. 50 forskellige udstillingsmiljøer får du masser af inspiration til boligen og kan samtidig opleve de mange forskellige stilarter og kombinationsmuligheder med JKE køkken-bad-garderobe. 26 medarbejdere står klar til at sikre den dig en unik oplevelse i smukke rammer – velkommen hos os.

Se mere på www.st-ajstrup.dk

ERHVERVSAFDELING
Køkken- og Hvidevarebrugsens erhvervsafdeling er rent fysisk placeret i vores Brønderslev-butik, som også er en del af os. Herfra tilbydes erhvervskunder en professionel sparringspartner som leverandør af køkken, bad og garderobe. Vi leverer totalløsninger til projekt- og erhvervsmarkedet i hele Danmark og yder professionel rådgivning til entreprenører, boligforeninger, arkitekter, tømrermestre og andre håndværkere.

Se mere om erhvervsafdeling her

JKE St. Ajstrup sætter en stor ære i, at være dit fortrukne lokale køkkenfirma. Besøg os i butikken eller kontakt os online.

Inge Krogh Risgaard Køkkenkonsulent
Telefon: 9671 4329
E-mail: inge@st-ajstrup.dk
Torben Riis Køkkenkonsulent
Telefon: 9671 4326
E-mail: torben@st-ajstrup.dk
Kim Nielsen Køkkenkonsulent
Telefon: 9671 4330
E-mail: kim@st-ajstrup.dk
Heine Vammen Køkkenkonsulent
Telefon: 9671 4327
E-mail: heine@st-ajstrup.dk
Camilla Madsen Køkkenkonsulent
Telefon: 96714320
E-mail: camilla@st-ajstrup.dk
Henrik Madsen Salgschef
Telefon: 6180 0434
E-mail: henrik@st-ajstrup.dk
JKE STØTTER BRYSTERNE, VIND ET GAVEKORT TIL JKE PÅ 100.000,- LÆS MERE HER