Book møde
Find butik

JKE Brønderslev

JKE Brønderslev
Hjørringvej 1
9700 Brønderslev
96 46 46 20
bronderslev@st-ajstrup.dk
Find vej >>
Mandag - fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag - søndag: Lukket
Book møde
>>

Midt i byen, lige dér, hvor alle indfaldsveje mødes i en rundkørsel, finder du byens JKE-butik - en butik på 450 m2, der præsenterer de nye trends og nordisk design inden for køkken-bad-garderobe.

Medarbejderne har mange års erfaring i rådgivning og indretning. De tager altid udgangspunkt i dine drømme, ønsker og krav - og finder kreative løsninger, der holder sig inden for det aftalte budget.

JKE Brønderslev har siden maj 2018 været en del af JKE St. Ajstrup. Butikken drives efter de helt samme værdigrundlag, som St. Ajstrup-butikken er kendt for gennem mange år; nemlig altid stor fokus på service, professionel rådgivning, kreative løsninger samt, ikke mindst, at levere et godt kvalitetsprodukt til alle kunder. Se mere på www.st-ajstrup.dk

ERHVERVSAFDELING
St. Ajstrups erhvervsafdeling er også placeret i Brønderslev-butikken. Herfra tilbydes erhvervskunder en professionel sparringspartner som leverandør af køkken, bad og garderobe. Vi leverer totalløsninger til projekt- og erhvervsmarkedet i hele Danmark og yder professionel rådgivning til entreprenører, boligforeninger, arkitekter, tømrermestre og andre håndværkere.  Se mere om erhvervsafdeling her

Alle nordjyder fortjener et nordjysk kvalitetskøkken
Kun ca. 8 km fra butikken ligger selve JKE-fabrikken, som beskæftiger omkring 100 medarbejdere. Fabrikken produktudvikler og optimerer kontinuerligt på produkter og designs, så de altid matcher tidens stil og tone. Derfor investeres der løbende i produktion og værksteder - og dermed er e
t køkken fra JKE medvirkende til at skabe og fastholde arbejdspladser i hele regionen. 

 

Kim Møller Pedersen Køkkenkonsulent
Telefon: 9671 4336
E-mail: kimmp@st-ajstrup.dk
Torben Brohus Køkkenkonsulent
Telefon: 9671 4338
E-mail: brohus@st-ajstrup.dk
Michael Vangsted Erhvervskonsulent
Telefon: 2065 9600
E-mail: vangsted@st-ajstrup.dk
Jens Bast Erhvervskonsulent
Telefon: 2235 3884
E-mail: jens@st-ajstrup.dk
Jan Larsen Projektkoordinator, erhverv
Telefon: 9671 4334
E-mail: jan@st-ajstrup.dk
Erik Villadsen Projektkoordinator
Telefon: 9671 4337
E-mail: erik@st-ajstrup.dk
Henrik Madsen Salgschef
Telefon: 6180 0434
E-mail: henrik@st-ajstrup.dk