JKE Design i Trondheim: XL-BYGG Gunnar T. Strøm

JKE Design i Trondheim: XL-BYGG Gunnar T. Strøm
Haakon VII's gt. 15
7041 Trondheim
73 80 13 00
Felles.lade@xl-bygg.no
Mandag - onsdag: 09:00 - 17:00
Torsdag: 09:00 - 19:00
Fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 16:00
Søndag: Stengt
Book møte
>>

JKE design er en landsdekkende kjede av forhandlere som hver dag er med på å gjøre boligdrømmer om til virkelighet.

XL bygg Gunnar T. Strøm har solgt kjøkken i mer enn 40 år .
Beliggenheten  i byggevarehus gir deg som kunde en enestående mulighet til å skaffe alt du trenger til prosjektet på samme sted.
Våre kreative og engasjerte medarbeidere sitter inne med høy fagkompetanse.
Med egen prosjektavdeling kan vi håndtere både små og store prosjekter.

Kom inn i butikken for å oppleve kvaliteten og la deg inspirere av funksjonelle løsninger og estetisk design.
Her kan du gå på oppdagelsesferd blant JKE Designs mangfold av produkter og kreative løsninger til ditt kjøkken, bad eller garderobe.
Vi kan lage rom, i stram minimalisme, romantisk nostalgi eller klassiske løsninger, alt i JKE designs enorme utvalg av  fronter, størrelser ,muligheter og ikke minst fargevarianter.

Våre utdannede interiørkonsulenter hjelper deg med gode råd og ideer slik at vi sammen finner frem til  ditt gode kjøkkenliv der dine behov og ønsker settes i fokus.

Ring gjerne for avtale møte. 

 

INSTAGRAM

 

 

Linn Elsæter
Telefon: +47 (73) 80 13 00
E-mail: linn.elsater@xl-bygg.no
Eva Merethe Vikhagen
Telefon: +47 (73) 80 13
E-mail: eva.vikhagen@xl-bygg.no
Dina Ellingsen
Telefon: +47 (73) 80 13 00
E-mail: dina.ellingsen@xl-bygg.no
Lena Botten Lucisano
Telefon: +47 (73) 80 13 00
E-mail: lena.lucisano@xl-bygg.no
Linda Meland
Telefon: +47 (73) 80 13 00
E-mail: linda.meland@xl-bygg.no
Solveig Elisabeth Næss
Telefon: +47 (73) 80 13 00
E-mail: solveig.naess@xl-bygg.no
Frode Rognmo
Telefon: +47 (73) 80 13 00
E-mail: frode.rognmo@xl-bygg.no
Kjell Jomar Sando
Telefon: +47 (73) 80 13 00
E-mail: Kjell.j.sando@xl-bygg.no
Mariann Bromstad
Telefon: +47 (73) 80 13 00
E-mail: mariann.bromstad@xl-bygg.no
Margrete Widerøe
Telefon: +47 (73) 80 13 00
E-mail: margrete.wideroe@xl-bygg.no