Book møde
Find butik

JKE Viborg

JKE Viborg
Lundvej 54
8800 Viborg
+45 7026 3262
jke-viborg@st-ajstrup.dk
Find vej >>
Mandag - fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 13:00
Søndag: Lukket
Book møde
>>

JKE-butikken i Viborg har siden januar 2020 været en del af Køkken- og Hvidevarebrugsen St. Ajstrup. Butikken drives efter de helt samme værdigrundlag, som St. Ajstrup-butikken er kendt for gennem mange år; nemlig altid stor fokus på service, professionel rådgivning, kreative løsninger samt, ikke mindst, at levere et godt kvalitetsprodukt til alle kunder.

Efter en stor og gennemgribende modernisering er butikken i Viborg genåbnet og kan nu byde indenfor til en superflot butik med de nyeste designs og trends inden for køkken, bad og garderobe samt de ikoniske FDB-møbler. Kom og gå på opdagelse i butikken og få masser af inspiration til din boligindretning.

 

        

    

 

Du er også velkommen til at kontakte en af vores dygtige medarbejdere herunder - de har alle stor erfaring fra branchen og giver gerne gode råd.

Karina K. Skydt Køkkenkonsulent
Telefon: +45 6126 2781
E-mail: karina@st-ajstrup.dk
Hans S. Jensen Køkkenkonsulent
Telefon: +45 2675 1496
E-mail: hans@st-ajstrup.dk
Jes B. Laursen Køkkenkonsulent
Telefon: +45 7026 3262
E-mail: jes@st-ajstrup.dk
Nanna H. Hansen Køkkenkonsulent
Telefon: +45 8126 1444
E-mail: nanna@st-ajstrup.dk
Birgitte Pilgaard Køkkenkonsulent
Telefon: +45 7026 3262
E-mail: birgitte@st-ajstrup.dk
Henrik Madsen Salgschef
Telefon: +45 6180 0434
E-mail: henrik@st-ajstrup.dk